Titles you rated
 Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0 Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
 My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0 My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
 Secret GardenRated ★ 4.5 Secret GardenRated ★ 4.5
 SpartacusRated ★ 4.5 SpartacusRated ★ 4.5
 GleeRated ★ 5.0 GleeRated ★ 5.0
 GleeRated ★ 5.0 GleeRated ★ 5.0
 The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0 The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
 GleeRated ★ 4.5 GleeRated ★ 4.5
 Rustic PeriodRated ★ 5.0 Rustic PeriodRated ★ 5.0
 Reply 1988Rated ★ 5.0 Reply 1988Rated ★ 5.0
 Reply 1994Rated ★ 5.0 Reply 1994Rated ★ 5.0
 My Love From Another StarRated ★ 5.0 My Love From Another StarRated ★ 5.0
 SignalRated ★ 5.0 SignalRated ★ 5.0