Movies
Ratings
389
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0