Series
Ratings
78
My NameRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
EncounterRated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 3.5- TruthRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
HotelierRated ★ 3.5