Movies
Ratings
406
Sydney WhiteRated ★ 3.5
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.5
11 A.M.Rated ★ 3.0
Dear JohnRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5