Movies
Ratings
588
Please Stand ByRated ★ 3.5
The GiftRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
The Truth BeneathRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
Take ShelterRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
C'est la vie!Rated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The Girl on the TrainRated ★ 3.5