Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 3.0
HachikoRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
BenjiRated ★ 2.5
The Greatest Beer Run EverRated ★ 2.5
The Art of Racing in the RainRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 2.5- One WinRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
PhenomenonRated ★ 2.5
Land of HappinessRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5