Movies
Ratings
563
IncendiesRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.0
Swan SongRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Gran TurismoRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
FailanRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5