Movies
Ratings
117
Get OutRated ★ 4.5
KagemushaRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 2.5
HitmanRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.5
CrankRated ★ 3.0
FuryRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.5