Titles you rated
Knight and DayRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0