Series
Ratings
102- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 4.5
- 학전, 그리고 뒷것 김민기Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Doctor ChaRated ★ 3.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Remarriage & DesiresRated ★ 2.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5- 大军师司马懿之虎啸龙吟Rated ★ 3.5
Wind Blows in Chang Lin (Nirvana in Fire II)Rated ★ 3.5
Nirvana in FireRated ★ 5.0- 大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
MineRated ★ 2.5
생활의 달인Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5