Titles you rated
The PiratesRated ★ 5.0
The Great ActorRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Love ClinicRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5