Movies
Ratings
574- Beautiful TomorrowRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
AshfallRated ★ 3.0
CatsRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ViceRated ★ 1.5
MoneyRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5