Movies
Ratings
123
The MartianRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
SouthpawRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0