Titles you rated
Next Door NeighborRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.5
The CulpritRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
SabrinaRated ★ 3.0
Persian LessonsRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.0