Titles you rated
- The Qin EmpireRated ★ 3.5
Legend of Chu And HanRated ★ 3.5
The Wind Blows From LongxiRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
TamiouRated ★ 3.5
Wana no SensoRated ★ 3.0
Roosevelt GameRated ★ 4.0- The Waste LandRated ★ 3.5
The Great White TowerRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
WongyeongRated ★ 2.5
The Murky StreamRated ★ 3.0
MobLandRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 2.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.5