Movies
Ratings
197
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0