Movies
Ratings
47
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0