Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Green ZoneRated ★ 3.5
The Green HornetRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
Ghost RiderRated ★ 4.0
BeanRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 2.5
3:10 to YumaRated ★ 4.0
Treasure PlanetRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 2.0
PredatorsRated ★ 4.5
DaybreakersRated ★ 3.5