Movies
Ratings
377
ParasiteRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 2.5
WonderRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
OverheardRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 5.0
MarshallRated ★ 2.0
Our PresidentRated ★ 1.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 3.5
Taipei ExchangesRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0