Titles you rated
BrokenRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Queen of CrimeRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 5.0