Movies
Ratings
82
PushRated ★ 5.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.5
Gods of EgyptRated ★ 4.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
Bunny DropRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Arthur ChristmasRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 4.5
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Very Good GirlsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0