Titles you rated
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
Waiting for LoveRated ★ 2.0
Missing YouRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0