Movies
Ratings
315
Stop Making SenseRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0