Series
Ratings
65
IRISRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
Cheo YongRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
PunchRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5- BossRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.0
MaskRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0