Movies
Ratings
215
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5