Titles you rated
 Beethoven VirusRated ★ 3.5 Beethoven VirusRated ★ 3.5
 Attack on TitanRated ★ 4.0 Attack on TitanRated ★ 4.0
 The HeirsRated ★ 5.0 The HeirsRated ★ 5.0
 A Gentleman's DignityRated ★ 5.0 A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
 Money's WarfareRated ★ 4.0 Money's WarfareRated ★ 4.0
 The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0 The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
 Reply 1994Rated ★ 4.0 Reply 1994Rated ★ 4.0
 Incomplete LifeRated ★ 5.0 Incomplete LifeRated ★ 5.0
 Modern FamilyRated ★ 3.0 Modern FamilyRated ★ 3.0
 Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0 Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
 Reply 1988Rated ★ 3.5 Reply 1988Rated ★ 3.5
- War of MoneyRated ★ 4.0