Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 2.5