Titles you rated
Gone GirlRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.5
SpectralRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.5
MoonRated ★ 4.5