Series
Ratings
332
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
Bunny DropRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
- Lovely ComplexRated ★ 4.0
- すいかRated ★ 4.5
Good Luck!!Rated ★ 3.0
Blue BoxRated ★ 3.0
Offline LoveRated ★ 3.5
Prison PrincessRated ★ 3.0
Light of My LionRated ★ 4.0
Little Witch AcademiaRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5