Movies
Ratings
227
My Sassy GirlRated ★ 5.0
English VinglishRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.5- BlackRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Love and Other DisastersRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
PietaRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.5