Series
Ratings
102
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.5
On the Way to the AirportRated ★ 3.5- Sharp3Rated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Secret HealerRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.5