Series
Ratings
28
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5