Series
Ratings
141
Adventure TimeRated ★ 2.5
Gimsaengminui Yeongsujeung Season 2Rated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 2.5
My Little TelevisionRated ★ 2.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 2.0
Youn's KitchenRated ★ 2.5
Off To SchoolRated ★ 2.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0