Series
Ratings
12
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5