Movies
Ratings
13
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.0
ThorRated ★ 0.5
The ThievesRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5