Series
Ratings
50
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
MemoryRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
2 Broke GirlsRated ★ 3.5