Titles you rated
WickedRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5
NopeRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
The Guard PostRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5