Titles you rated
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5