Series
Ratings
21
Bad GuyRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 5.0
SupergirlRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.5