Movies
Ratings
689
Look BackRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
KlausRated ★ 3.5
The Elephant WhisperersRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 2.5
Extraction 2Rated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
DC League of Super-PetsRated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
BananasRated ★ 3.0
Riley's First Date?Rated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
The Big LebowskiRated ★ 4.0