Titles you rated
The Lives of OthersRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Sea of Itami JunRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 2.0
The FallRated ★ 4.5