Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 3.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0