Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5