Series
Ratings
57
American Horror StoryRated ★ 3.5
Black SummerRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Good DetectiveRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0