Movies
Ratings
943
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.0