Titles you rated
- SHADOWLANDSRated ★ 2.5
CapernaumRated ★ 4.5
The Old Man & the GunRated ★ 3.0
The MuleRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
The WifeRated ★ 4.0
The RuthlessRated ★ 3.0
TrashRated ★ 3.0
A Royal AffairRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.0
Barney's VersionRated ★ 4.0
IndochineRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Spinning ManRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.0
The ImmigrantRated ★ 3.5
Shanghai TriadRated ★ 3.0
RomaRated ★ 3.0
Love in the Time of CholeraRated ★ 3.0
WidowsRated ★ 3.5