Titles you rated
MahjongRated ★ 1.5
She Said MaybeRated ★ 2.0
TRON: AresRated ★ 4.5
ScoopRated ★ 2.5
Gunpowder MilkshakeRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
The RosesRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.0
Always Be My MaybeRated ★ 3.5
Karol G: Tomorrow Was BeautifulRated ★ 4.0
Kinda PregnantRated ★ 2.0
BridesmaidsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
What Men WantRated ★ 1.5
The Life ListRated ★ 2.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.5