Titles you rated
Il MareRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 0.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 1.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0