Titles you rated
The ResidenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
KarmaRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
WeCrashedRated ★ 3.5
DisclaimerRated ★ 4.5
Presumed InnocentRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0