Titles you rated
Righteous TiesRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5
SuperbadRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
The Handsome SuitRated ★ 5.0
Dirty GrandpaRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Happy EndRated ★ 5.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 5.0
Oppai VolleyballRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 5.0
The Ugly DucklingRated ★ 5.0